The three best poster winners will receive

- Physical Chemistry Chemical Physics (PCCP) "Best Poster Presentation" certificate

- a year online subscription to Physical Chemistry Chemical Physics (PCCP)

download PCCP flyer

Poster Sunum ve Ödülleri Hakkında

1- Poster ödüllerinin adayları sadece MSc/PhD öğrencileridir. Bunun dışında CPC-XII'de davetli, sözel, poster sunan ve sunum yapmadan katılan hocalarımızın bir bölümü de poster ödülleri komisyon üyesidir. Kimlikleri gizlidir, size posteriniz başında soru soran her bireyin poster puanlamasına katkısı olabilir, muhtemelen vardır.
2- Posterler kongre başladığı andan itibaren poster numarasına göre asılacaktır, poster sunumları için programda mutlaka zaman ayırılacak; bununla beraber, tüm posterler kahve araları dahil tüm aralarda tartışılabilecek şekilde kongre boyunca askıda kalacaktır. Posterler kongre kapanışı ile birlikte toplanacaktır.
3- Poster ödülleri kongre kapanışında sahiplerine takdim edilecektir. Kazanan kişi(ler) kongre kapanışında bulunmuyorsa yedek listedeki aday ödülü alacaktır.
(CPC-XII'den erken kaçmayalım lütfen, CPC-XII 13 Eylül 2018 Cumartesi akşamı bitecektir. Bir sonraki CPC’ye daha iki sene var, bir önceki dört sene önceydi; CPC her zaman olmuyor, hazır olmuşken değerlendirelim.)
4- Poster ödüllerimiz Royal Society of Chemistry - Phys. Chem. Chem. Phys. editörleri tarafından imzalı olarak kongre merkezimize ulaşmıştır. Logolu, imzalı ve orijinal sertifikalar olup üzerilerine sahiplerinin isimlerinin yazılımını beklemektedirler.